Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Singapur, Hindistan'a uğrak yapmış denizcilerin girişini yasakladı!

Dünyanın en önemli mürettebat değişim merkezlerinden biri olan Singapur, ülkeye girmeden 14 gün öncesine kadar Hindistan'da bulunmuş tüm denizcilerin girişini yasakladı.

Singapur, Hindistan'a uğrak yapmış denizcilerin girişini yasakladı!
24 Nisan 2021 - 12:02

Dünyanın en önemli mürettebat değişim merkezlerinden biri olan Singapur, ülkeye girmeden 14 gün öncesine kadar Hindistan'da bulunmuş tüm denizcilerin girişini yasakladığını açıkladı.

Singapur, geçtiğimiz birkaç hafta içinde Hindistan'da görülen Covid-19 vakalarındaki muazzam artış ndeniyle yalnızca denizcilerin değil, dünyanın en kalabalık ikinci ülkesi olan Hindistan'a yakın zamanda seyahat geçmişi olan herkes için karar alındığını vurguladı.

Singapur yetkilileri tarafından açıklanan yeni önlemler, uçuşla Singapur'a gelen görev başındaki mürettebatın yanı sıra Hindistan'a uğrak yapmış gemilerde görrev yapmış, ancak halihazıda görev dışı olan mürettebatı da kapsıyor.


KAYNAK: DENİZHABER.COM ÖZEL HABER
Bu haber 379 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hüsamettin Canbilen
    1 hafta önce
    Ülkemizde derhal bu konuda tedbir almalı ve Hint personelin ülkeye giriş ve çıkışlarına mani olmalıdır.Hatta Hindistan uğraklı gemilere hizmet vermeyi dahi engellemelidir.Zira Hint varyantı yapılan hiçbir aşıya tepki vermeyen,bütün aşılara dirençli çıktığı TV den söyleniyor. Ulaştırma ve sağlık bakanlığı yetkilileri bu konuya çok önem vermelidir. Bütün tarihteki bulaşıcı salgınlar deniz yoluyla yayılması tesadüf değildir değil mi???