Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

SeaNews Dergisinin Tüm Sayıları Online Platformda

2012 yılında yayın hayatına başlayıp büyük bir gelişim göstererek birbirinden güncel Türk Denizciliğine dair araştırma-inceleme odaklı çok sayıda çalışmaya yer vermiş olan SeaNews Dergisinin şimdiye kadarki tüm sayıları www.seanewsmagazine.com ‘da.

SeaNews Dergisinin Tüm Sayıları Online Platformda
07 Nisan 2020 - 09:41 - Güncelleme: 07 Nisan 2020 - 13:37

2013 yılında yayın hayatına başlayıp büyük bir gelişim göstererek birbirinden güncel Türk Denizciliğine dair araştırma-inceleme odaklı çok sayıda çalışmaya yer vermiş olan SeaNews Dergisi’nin şimdiye kadarki tüm sayıları www.seanewsmagazine.com ‘da.

SeaNews Dergisi, Türkiye’de denizcilik sektöründeki ulusal ve uluslararası gelişmeleri hedef kitlelere duyurmayı hedefleyerek, denizcilik dünyasını okuyucularıyla buluşturuyor.

Yayımlanan tüm çalışmaların geneline izleksel olarak bakıldığında, denizlerle çevrili ülkemizin en önemli sektörlerinden olan denizcilik sektörünü, ulusal ve uluslararası deniz ve okyanuslardaki gelişmeleri, güncel hikayeleri, deniz sporlarını, deniz kültürünü, deniz turizmini ve lojistik alanındaki tüm çalışmaları kamuoyuna sunuyor.

Denizcilik sektörünün birçok önemli şahsiyeti ile gerçekleştirilen röportajların da içerisinde yer aldığı sektörün nabzını tutan SeaNews Dergisi’nin tüm sayılarına www.seanewsmagazine.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yağmur GERZ

 

Bu haber 336 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum