Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Rum armatör Castor Maritime 5 tanker satın alıyor: 49,25 milyon dolar!

Güney Kıbrıs merkezli armatör şirket Castor Maritime, toplam 49,25 milyon dolar değerinde beş adet aframax tipi tanker satın almak üzere anlaşma imzaladı.

Rum armatör Castor Maritime 5 tanker satın alıyor: 49,25 milyon dolar!
04 Mayıs 2021 - 13:59

Güney Kıbrıs merkezli armatör şirket Castor Maritime, toplam 49,25 milyon dolar değerinde beş adet aframax tipi tanker satın almak üzere anlaşma imzaladı.

Şirketin iki adet 2006 inşa MR1, iki adet 2004 inşa Aframax LR2 ve bir adet 2002 inşa Aframax LR2 tankerini satın aldığı ve bu yılın ikinci çeyreğinde teslim edileceği açıklandı.

Filosu 23 gemiye çıktı!

Castor Maritime CEO'su Petros Panagiotidis, “Şu ana kadarki en büyük satın alma işlemimizi, beş tanker devralımıyla birlikte duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu yılın başlarında tanker pazarına girdiğimizden beri, tanker filomuzu hızla sekiz gemiye çıkarmayı başardık. Yakın zamanda duyurduğumuz tüm satın almalarımızın tamamlanmasının ardından, filomuz yirmi üç gemiden oluşacak ve içinde on beş dökme yük gemisi ile sekiz tanke bulunacak. Bu çeşitlilik, farklı denizcilik sektörlerinde cazip fırsatları takip etmemize olanak tanıyor." ifadelerini kullandı.


KAYNAK: KAPTAN HABER AJANSI
Bu haber 95 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum