Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Osmaneli'nde ücretsiz yüzme öğretilecek

Bilecik'in Osmaneli İlçe Belediyesi tarafından, ilçede yüzme bilmeyenlere hocalarla birlikte ücretsiz yüzme öğretilecek.Konu hakkında açıklama yapan Osmaneli Belediye Başkanı Münür...

Osmaneli'nde ücretsiz yüzme öğretilecek
16 Ağustos 2019 - 08:09 - Güncelleme: 16 Ağustos 2019 - 08:09

Bilecik'in Osmaneli İlçe Belediyesi tarafından, ilçede yüzme bilmeyenlere hocalarla birlikte ücretsiz yüzme öğretilecek.
Konu hakkında açıklama yapan Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, "Osmaneli Belediyesi yüzme havuzu ilimizin en sağlıklı ve hijyenik havuzu. Havuzda sorunumuz ilçemizdeki tek yüzme havuzu olması. Prof Dr Yunus Söylet İçmeler Tesislerimizde yapmakta olduğumuz yüzme havuzu bu yıl bitecek. Üçüncü havuzu da 2020 yazına yetişecek şekilde sadece bayanlar için planlıyoruz. Osmaneli Belediyesi yüzme havuzunda yarından itibaren yeni uygulamaya geçiyor. Bayanlarda bayan yüzme hocası, erkeklerde erkek yüzme hocaları yüzme bilmeyenlere ücretsiz yüzme öğretecek. Yüzme havuzumuzda spor, animasyon ve eğlence gösterileri ile yeni bir düzenlemeye gidiyoruz. 2020'de kapalı yüzme havuzumuzu da tamamlayıp Osmaneli'nde yaşam kalitesini arttırmaya devam edeceğiz" ifadelerine yer verdi.
DHA

Bu haber 595 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum