Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İMEAK DTO, denize olan desteğini sürdürüyor

'Kaş Sualtı Müzesi Projesi' kabul edilirse İMEAK DTO Antalya Şubesi de projeye maddi destek verecek. İMEAK DTO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin, “Bu proje Kaş için oldukça önemli bir proje” dedi.

İMEAK DTO, denize olan desteğini sürdürüyor
30 Ağustos 2019 - 09:12


İMEAK Deniz Ticaret Odası Antalya Şubesi’nin 18. Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Meclis Başkanı Berna Küner Vanmannekes’in açılış konuşması ile başlayan toplantıda Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin, aylık faaliyetler hakkında meclisi bilgilendirdi.

Hesapları İnceleme Komisyonu Başkanı Kemal Piro tarafından Haziran ve Temmuz ayı gelir gider tablosu meclise sunulurken üyelerin sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. İMEAK DTO Antalya Şubesi’nin aylık faaliyetlerinin sunulduğu toplantıda, üyeler tarafından iyi bir turizm sezonunun geçtiği ifade edildi.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin, yaptığı konuşmasında yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verirken Kaş’a kazandırılması planlanan Sualtı Müzesi Projesi’ni Şube olarak desteklediklerini söyledi.

“KAŞ İÇİN OLDUKÇA ÖNEMLİ”

Projenin BAKA’ya (Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı) sunulduğunu dile getiren Çetin, “Kaş Kaymakamlığı, Kaş Belediyesi, Kumuca Ticaret ve Sanayi Odası ile Deniz Ticaret Odası Antalya Şubesi tarafından desteklenen, Kaş Sualtı Müzesi projesi BAKA’ya sunuldu. Proje eğer BAKA’da kabul görürse bizde DTO olarak projeye gereken maddi desteğimizi vereceğiz. Bu proje Kaş için oldukça önemli bir proje. Umarım bir an önce sonuçlanır ve hayata geçer. Bu müze Kaş’ın turizmine büyük katkı koyacaktır” dedi.

imeak_dto_1-002.jpgimeak_dto_2-002.jpg

KAPTANHABER

Bu haber 439 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum