Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

GMO "Çocuk ve Gemi" konulu resim yarışması düzenliyor!

GMO, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ''Çocuk ve Gemi'' konulu resim yarışmasını bu yıl çevrimiçi olarak gerçekleştirecek.

GMO "Çocuk ve Gemi" konulu resim yarışması düzenliyor!
13 Nisan 2021 - 10:57

TMMOB Gemi Mühendisleri Odası, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle, çocuklarımıza denizi, gemiyi ve Gemi Mühendisliği mesleğini tanıtmak, merak uyandırmak ve sevdirmek amacıyla 2007 yılından itibaren her yıl geleneksel olarak ilkokullar arasında ”Çocuk ve Gemi” konulu resim yarışmasını düzenliyor. Her yıl düzenlenen ve ilkokul öğrencilerine yönelik olan “Çocuk ve Gemi” konulu resim yarışması tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sebebiyle bu yıl çevrimiçi olarak düzenlenecek.

İlkokul öğrencileri, https://www.gmo.org.tr/ekayit/ adresinde yer alan başvuru formunu doldurup, yaptıkları resmin görselini yükleyerek katılım sağlayabilecek.

1. sınıf ve 2. sınıf öğrencileri 1. Kategori, 2. ve 3. sınıf öğrencileri ise 2. kategoride değerlendirilecek. Her iki kategoride dereceye giren ilk beş öğrenciye tablet ve çeşitli elektronik cihazlar hediye edilecek. Yarışmaya katılanlar arasında sergilenmeye değer görülen 40 eser sahibi öğrenciye ise resim defteri, boya kalemi, MEB onaylı kitaptan oluşan hediye kiti gönderilecek.

Başvuru koşulları ve resimlerde aranacak kriterler ise www.gmo.org.tr adresinden öğrenilebilecek.

KAYNAK: KAPTAN HABER AJANSI
Bu haber 343 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum