Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Arınak Lojistik Makedonya Nakliyesinde!

Türkiye ile Makedonya arasında uzun bir geçmişe dayanan ticari ilişkiler geçen zaman dilimi içerisinde sürekli olarak büyüyüp gelişerek istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

Arınak Lojistik Makedonya Nakliyesinde!
02 Mart 2019 - 08:53

MAKEDONYA NAKLİYESİNDE ARINAK LOJİSTİK 

Türkiye ile Makedonya arasında uzun bir geçmişe dayanan ticari ilişkiler geçen zaman dilimi içerisinde sürekli olarak büyüyüp gelişerek istikrarlı bir şekilde devam etmektedir. İki ülke arasında cereyan eden karşılıklı alışverişler ihracat ve ithalat şeklinde sürdürülmektedir. Bu işleyişin ana unsurlarından biri hiç şüphesiz karayolu taşımacılığıdır. Makedonya karayolu taşımacılığı son yıllarda önemli noktalara gelmiş, bu alana yönelen nakliye firmaları sayısı bir hayli çoğalmıştır. Makedonya’ya ihracat ve ithalat nakliye çalışmaları yapan çok sayıda firma olmasına rağmen bunlar arasında belli başlı firmalar yapmış oldukları özel ve farklı çalışmaları ile göz önünde olup sürekli olarak ön planda yer almışlardır. 

Bu firmalar arasında en dikkat çeken firmalardan biri de taşımacılık sektörüne uzun yıllar önce adım atmış, zaman içerisinde kapasitesini ve iş hacmini zirveye taşımış, Mersin merkezli kurulduktan sonra ülkenin bir çok bölgesinde şube ve irtibat ofisleri açarak oldukça geniş bir alana hitap etmekte olan Arınak Lojistik’tir. Bu firma sahip olduğu yetki belgesi, geniş araç filosu, deneyimli sürücü ve personelleri ile farklılık arz eden lojistik faaliyetleri ile öne çıkmış,  Makedonya nakliye firmaları arasında aranan ve tercih edilen kurumsallık yolunda emin adımlarla ilerleyen bir kuruluş haline gelmiştir. 

Makedonya karayolu tır nakliyesi çalışmalarını geniş bir alana yayarak her türlü yükün nakliyesini çeşitli tipte tırları ile sağlayan Arınak Lojistik, komple tır taşımacılığının yanı sıra her hafta belirli günlerde çıkış yapmak suretiyle Makedonya parsiyel nakliye hizmetleri de sunmaktadır. Makedonya ağır nakliyat, konteyner taşımacılığı, frigo tır nakliyesi gibi bir çok taşımacılık alanına hitap edebilen firma, gerek özmal ve kiralık tırları, gerekse geniş tedarik zincirinde bulunan yerli ve yabancı plakalı tırlar ile müşteri memnuniyeti odaklı lojistik faaliyetlerini sürdürmektedir.  

Türkiye ile Makedonya arasında yapmakta olduğu nakliye çalışmalarını 7/24 çalışma esasına dayanarak devam ettirmekte olan Arınak Lojistik personelleri günün her saati ulaşılabilir olmanın verdiği avantajları doğru kullanarak müşterilerine anlık bilgi paylaşımında bulunmaktadır. Firmaya gelen tüm talepleri anında değerlendirmeye alarak en kısa sürede en uygun taşıma navlun ve şartları ile dönüş yapan personeller, kariyerlerinde oldukça önemli işler barındırmaktadır. 

Haber kaynağı: Arınak Lojistik 

Bu haber 1618 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum