Advert
Advert
Advert
Advert
Advert
Advert
Reklamı Geç

Salih Zeki Çakır: "Savunma Sanayi Projeleriyle ilgileniyoruz"

Sefine Tersanesi adına İstanbul İhracatçılar Meclisi Yılın İhracatçısı Ödülünü alan Salih Zeki Çakır, DenizTV'ye açıklamalarda bulundu.
Bu içerik 547 kez izlendi.
Sende Yorumla... (Yorumlarda fotoğrafının görünmesini istiyorsan ÜYE OL)
Kalan karakter sayısı : 500
Algı haberi     2017-07-28 Dikkat cekilecek konu aselsan çok eskiden beri varolan bir kuruluştu. Yillarca amerikan hurdalari kullanan deniz kuvvetleri alman gemilerine donus yapmis ve 90 li yillarda ortaya cikan milgem projeleri için aselsan buyuk tecrube kazanmis idi. Akıla gelen bir cok sistem aselsan in basarisi sayesinde eski ve yeni gemilere monte ediliyor. Turk deniz kuvvetleri ilk kez savas gemisi uretmiyor. 60 parcaya yakin gemi 1950 2000 arasinda hizmete girdi. Son 17 senede sadece 2 milgem harp gemisi uretildi
Real Sailor     2017-07-06 Çünkü tüm Ay sınıfı ve MEKO sınıfı malzemeler izolasyon çivisine kadar Almanya HDW ve Blohm-Voss tersanelerinden gönder,len paket malzemelerle yapıldı.Milgem 2011'de ortaya çıkmadı 1994-1995 lerden beri 2 kez projeyi dizayn etmek üzere 2 kere MİLGEM dizayn ofisi kuruldu. Sanırım 1. si İlhami ERDİL, diğer ikinci teşebbüz Özden ÖRNEK tarafından engellenerek ofisler lav edildi. Reis geldikten sonra işe el atınca SSM kendine geldi bir şeyler üretilmeye başlandı.
Sailor     2017-06-20 Ben kafayı yiyecegim 88 98 yillari arasinda tüm ay sınıfı denizalti ve meko sınıfı firkateynler birer tanesi haric Gölcük askeri tersanesinde üretildi. Milgem 2011 de ortaya cikti 8 gemi olarak yil 2017 sadece 2 tane hizmette. Özel sektor de savas gemisi yapamadigina gore askeri tersaneler neden hantal hale getirildi şu 17 senede?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOSDER'den PSC Çalıştayı
KOSDER'den PSC Çalıştayı
Arkas Line, Batı Afrika servisini genişletiyor
Arkas Line, Batı Afrika servisini genişletiyor