Tekneleri alabora olan kayıkçılar sabah şok manzarayla...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Tekneleri alabora olan kayıkçılar sabah şok manzarayla karşılaştı

Evvelki akşam saatlerinde etkili olan şiddetli rüzgar Silivri limanında demirli olan balıkçı kayıklarının alabora olmasına sebep oldu. Kayık sahipleri, sabahın ilk saatlerinde şok...

31 Ekim 2017 - 06:50 - Güncelleme: 31 Ekim 2017 - 06:51

Evvelki akşam saatlerinde etkili olan şiddetli rüzgar Silivri limanında demirli olan balıkçı kayıklarının alabora olmasına sebep oldu. Kayık sahipleri, sabahın ilk saatlerinde şok manzarayla karşılaşırken, parçalanan kayıklarından geri kalanları topladı.
Evvelki  akşam saatlerine etkili olan ve gece ilerleyen saatlerde şiddetini artıran rüzgar Silivri limanında demirli olan balıkçı kayıklarını alabora etti. Rüzgarın etkili olacağını tahmin eden bazı kayık ve tekne sahipleri çözümü tekne ve kayıklarını karaya çıkarmakta bulurken, rüzgarın şiddetini hafife alan bazı kayık sahipleri ise sabah saatlerinde kayıklarından arta kalanları kıyıdan toplamak durumunda kaldı.
Parçalanan kayık parçaları, deniz içerisindeki moloz ve çöpler kıyıya vurdu. İSTAÇ ekipleri, deniz içerisinde ve kıyıya vuran çöpleri temizlemek için Silivri sahilinde işbaşı yaptı.

Bu haber 420 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Süperyat Bakım Tesisini Aldı
Süperyat Bakım Tesisini Aldı
İzmit Körfez'ine 6 bin balık bırakıldı
İzmit Körfez'ine 6 bin balık bırakıldı