Mersin Barosu İle Mersin Üniversitesi arasında işbirliği
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Mersin Barosu İle Mersin Üniversitesi arasında işbirliği

Mersin Barosu ile Mersin Üniversitesi (MEÜ), eğitim çalışmaları yapmak ve üniversitenin sosyal imkanlarından avukatlar ile ailelerinin de yararlanabilmeleri için işbirliği yapacak.Mersin...

28 Ekim 2017 - 11:51 - Güncelleme: 28 Ekim 2017 - 11:51

Mersin Barosu ile Mersin Üniversitesi (MEÜ), eğitim çalışmaları yapmak ve üniversitenin sosyal imkanlarından avukatlar ile ailelerinin de yararlanabilmeleri için işbirliği yapacak.
Mersin Barosu Başkanı Ali Er, Mersin Barosu ve Mersin Üniversitesi arasında eğitim ve sosyal faaliyetler alanlarında işbirliği yapmak üzere Rektör Yardımcısı Erol Yaşar ile bir araya geldi. MEÜ Rektörlük Binası Toplantı Salonu'nda yapılan toplantıya, akademisyenler ile Mersin Barosu Kadın Hakları Merkezi ve Mersin Barosu Çocuk Hakları Merkezi üyesi avukatlar da katıldı.
Baro Başkanı Er, toplantıda yaptığı konuşmada, MEÜ ile eğitim çalışmaları yapmak ve üniversitenin sosyal imkanlarından Mersin Barosu'na kayıtlı avukatlar ile ailelerinin yararlanmaları için ortak çalışmalar başlattıklarını söyledi. Er, "Mersin Üniversitesi, eğitim kalitesi yüksek ve sosyal aktiviteler konusunda çok aktif bir eğitim kurumu. Kentimizde başarı çıtası yüksek, büyük projeleri hayata geçirmiş bir üniversiteye sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Meslektaşlarımızın ve ailelerinin, özellikle çocuklarının sosyal yönünün gelişimine katkı sağlayacak olan Mersin Üniversitesi'nin sosyal aktivitelerinden faydalanmalarını çok önemli buluyorum. Ayrıca üniversitede gençlerimizi bilinçlendirmek için de seminerler düzenlemek için adım attık. İlerleyen günlerde Mersin Üniversitesi ile birlikte çok faydalı projeleri hayata geçireceğiz" dedi.

Bu haber 1814 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
15 kişilik tekneden 54 mülteci çıktı
15 kişilik tekneden 54 mülteci çıktı
Yüksek Denizcilik Okulu Makine 1964 Lütfü Tuncer Aksoy vefat etmiştir.
Yüksek Denizcilik Okulu Makine 1964 Lütfü Tuncer Aksoy vefat...