KaptanHaber Haberin ve Habercili?in Kaptany
| RSS | Sitemap | Künye | Arşiv&Arama | ÜYE GİRİŞİ Sitede 293 kişi var..| 04/07/2015 19:57:18
Tanker Armatörleri: 2013 Zor Geçecek, Ama...


Drewry raporu

Tanker Armatörleri: 2013 Zor Geçecek, Ama...

image-1

İngiliz denizcilik araştırma şirketi Drewry'mnin yayınladığı son "Tanker Forecaster (Tahmin)" raporuna göre, ufukta tanker armatörleri için zor bir yıl var.

İngiliz denizcilik araştırma şirketi Drewry'mnin yayınladığı son "Tanker Forecaster (Tahmin)"  raporuna göre, ufukta tanker armatörleri için zor bir yıl var.

Drewry, 2013 yılı için pazarın kapasite fazlasının baskısı altında çabalamakla meşgul olacağını tahmin ederken, 2013 yılından itibaren ise, 2017 yılına kadar tanker filosundaki büyümenin yavaşlayacağını öngörüyor.

Drewry raporunu SeaNews Turkey'de okumak için tıklayınız:

http://www.seanews.com.tr/article/OPINION/94821/Drewry-report-overcapacity/

Kaptan Haber Ajansı

Bu Haber 1965 kez okundu.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Lojiturk veya KaptanHaber.Com sorumlu tutulamaz.


(100 Kırmızı Kart gören yorum otomatik olarak sistemden çıkmaktadır)
Bu habere bırakılan toplam 1 yorum var.
Yorum Ekle


GÜNCEL Kategorisinden Diğer Başlıklar:
İzmir, Bayraklı, İstanbul, Artvin, Cengiz Holding, Tuğamiral Cem Aziz Çakmak, , Denizcilik, Kabotaj, Yelken, Antalya, İngiltere, İrlanda, Deniz, Primark, Ege, İhracat, Petrol Ofisi, İhale, Danıştay, , Gemi, Mazot, ÖTV, Tır, Kamyon, Dubaiport, Anayasa Mahkemesi, TÜLOMSAŞ, AB, Vagon, Beşiktaş, Vapur, Deniz, İhracat, , Gemi Adamı, Hudut ve Sahiller, KPSS, Turist, Marmaris, Orient Queen II, Ege Turu, Yunan Adaları,