Advert
Advert
Advert
Advert
Advert
Advert

Milliyet'e 2 çevre ödülü

İstanbul’un doğal yaşam alanlarının korunması ve gelecek kuşaklara kalması için yayınlarını sürdüren gazetemizin muhabiri Gökhan Karakaş’a ilk ödül İstanbul Valiliği Çevre Ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde verildi.

Milliyet'e  2 çevre ödülü
Bu içerik 1100 kez okundu.

İstanbul’un doğal yaşam alanlarının korunması ve gelecek kuşaklara kalması için yayınlarını sürdüren gazetemizin muhabiri Gökhan Karakaş’a ilk ödül İstanbul Valiliği Çevre Ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde verildi. Müdürlüğün, öğrencilere yönelik düzenlediği İstanbul Çevre ve Şehircilik Yarışması’nın fotoğraf jürisinde de görev yapan Karakaş’a teşekkür plaketini müdür yardımcısı Ömür Özdil verdi.

4 bin öğrenciden oy

Şişli Belediyesi’nin çocukların çevre bilinci geliştirmek amacıyla uyguladığı ‘En Çok Çocukla Doğa Dostu Ödülleri’ de Cemil Candaş Kültür Merkezi’nde verildi. 59 okuldan 4 bin öğrencinin katıldığı oylama sonucunda Milliyet çevre ve doğal yaşam sorunlarıyla en çok ilgilenen gazete seçilmişti. Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün katıldığı törenle Gökhan Karakaş’a doğa bilincine verdiği katkıdan dolayı ödül verildi. 
Sende Yorumla... (Yorumlarda fotoğrafının görünmesini istiyorsan ÜYE OL)
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gemi yasağının arkasında AB'nin olduğu iddiası
Gemi yasağının arkasında AB'nin olduğu iddiası
Gemi ve yat sektörünün ihracatı  2 katına çıktı
Gemi ve yat sektörünün ihracatı 2 katına çıktı