Advert
Advert
Advert
Advert
Advert
Advert

CarrefourSA Mavi denize açıldı

CarrefourSA Mavi, bin çeşit ürünüyle Göcek'te hizmet vermeye başladı.

CarrefourSA Mavi denize açıldı
Bu içerik 1637 kez okundu.

CarrefourSA, "Mavi" isimli teknesiyle Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı Göcek'te haftanın yedi günü hizmet vermeye başladı.

Toplam 50 metrekare alışveriş alanına sahip olan 16 metre uzunluğundaki CarrefourSA Mavi, ekim ayına kadar sabah 08.00'den akşam 18.00'e kadar Göcek'te 12 farklı koy ve bir de yarımadaya uğrayarak toplam bin adet ürünü müşterileriyle buluşturacak.

Turizm sezonunun açılmasıyla birlikte bu yıl da teknelerin gıda ihtiyacına çözüm olmaya devam ettiklerini aktaran CarrefourSA Süper-Gurme-Mini Satış Direktörü Ayten Erçevik, konuyla ilgili şunları kaydetti:

"Tekneleriyle Göcek'te denize açılan tüketicilerimize et, balık, sebze-meyve, temel ihtiyaç ürünlerinden plaj-deniz ürünleri gibi geniş bir yelpazede alışveriş imkanı sunuyoruz. Yalnızca alıştığımız market alışverişi değil, telefonla da sipariş alarak tüketicilerimiz için fark oluşturmaya özen gösteriyoruz. Tüm bu imkanı sağlarken fiyatlarımızı mevcut market fiyatlarımızla aynı seviyede tutuyoruz, nakdin yanı sıra kredi kartıyla da ödeme kabul ediyoruz. CarrefourSA olarak yaz boyunca tatilini teknede geçirenlerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğiz."

Sende Yorumla... (Yorumlarda fotoğrafının görünmesini istiyorsan ÜYE OL)
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gemi yasağının arkasında AB'nin olduğu iddiası
Gemi yasağının arkasında AB'nin olduğu iddiası
Gemi ve yat sektörünün ihracatı  2 katına çıktı
Gemi ve yat sektörünün ihracatı 2 katına çıktı