Advert
Advert
Advert
Advert
Advert
Advert

DEFAV'ın Muhteşem Gecesinden Fotoğraflar

İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Sosyal Yardımlaşma Vakfı (DEFAV) 22. Dayanışma Gecesini 20 Mayıs akşamı Fenerbahçe Faruk Ilgaz tesislerinde gerçekleştirdi.

DEFAV'ın Muhteşem Gecesinden Fotoğraflar
Bu içerik 448 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Sosyal Yardımlaşma Vakfı (DEFAV) 22. Dayanışma Gecesini 20 Mayıs akşamı Fenerbahçe Faruk Ilgaz tesislerinde gerçekleştirdi. Yardımlaşma gecesine sektörden katılım yoğun oldu.

Geceye Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Deniz Ticareti Genel Müdürü Cemalettin Şevli,  İTÜ Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oğuz Salim Söğüt,Deniz Ticaret Odası Genel Sekreteri Murat Tuncer,İMEAK DTO Meclis Başkan Yardımcısı Tahir Sarıoğlu,  Türk Uzakyol Gemi Kaptanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Birol Bayrakdar, Koster Armatörleri ve İşletmecileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Çakır,Türkiye Denizcilik Federasyonu Başkan Yardımcısı Ahmet Hamza,İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Derneği Genel Sekreteri Cengiz Karabüber'in yanı sıra denizci sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve denizcilik camiasının seçkin firmaları katıldı.Gecenin sunuculuğunu Savaş Karakaş yaptı.Program Savaş Karakaş'ın hazırlayıp sunduğu Bandırma Vapuru belgeseli ile başladı. Daha sonra DEFAV Yönetim Kurulu asil ve yedek üyeleri sahneye davet edildi. Üyeler vakfın çalışmalarına katkıları dolayısıyla salondan büyük alkış aldılar. Ardından DEFAV Yönetim Kurulu Başkanı Müh. Bülend Temur kürsüye davet edildi.

Temur tüm konukları selamladıktan sonra kısa bir konuşma yaptı ve geceye sponsor olan kurum ve kuruluşların temsilcilerine plaket verildi. Plaket sunumunun ardından konuklar, Fatih Erkoç şarkılarıyla muhteşem bir gece geçirdiler.

Gece DenizTV'den canlı olarak yayınlandı.

Defav
Sende Yorumla... (Yorumlarda fotoğrafının görünmesini istiyorsan ÜYE OL)
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gemi yasağının arkasında AB'nin olduğu iddiası
Gemi yasağının arkasında AB'nin olduğu iddiası
Gemi ve yat sektörünün ihracatı  2 katına çıktı
Gemi ve yat sektörünün ihracatı 2 katına çıktı