Advert
Advert
Advert
Advert
Advert
Advert

“Denizcilik Sektöründe Sağlanan Vergi Avantajları” konulu seminer

24 Mayıs 2017 Çarşamba günü saat 14.00’da İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Salonunda “Denizcilik Sektöründe Sağlanan Vergi Avantajları” konulu seminer, ücretsiz ve katılımcı sınırlaması olmaksızın düzenlenecek, katılımcılara seminer Katılımcı Belgesi verilecektir.

“Denizcilik Sektöründe Sağlanan Vergi Avantajları” konulu seminer
Bu içerik 605 kez okundu.

Konu hakkında İMEAK DTO'dan yapılan  duyuru aşağıdadır:
Sayın Üyemiz, 

             24 Mayıs 2017 Çarşamba günü saat 14.00’da İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Salonunda (Meclis-i Mebusan Cad. No: 22 34427 Fındıklı-Beyoğlu-İstanbul) T.C. Gelir İdaresi Başkanlığı temsilcileri; KDV-ÖTV ve Anlaşmalar Uygulama Müdürlüğü’nde Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Sn. İlçin KILIÇ ile Gelir ve Kurumlar Vergileri Müdürlüğü’nde Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Sn. Murat SEVER tarafından “Denizcilik Sektöründe Sağlanan Vergi Avantajları” konulu seminer, ücretsiz ve katılımcı sınırlaması olmaksızın düzenlenecek, katılımcılara seminer Katılımcı Belgesi verilecektir. 
         
            Düzenlenecek olan Katılımcı Belgelerinde sorun yaşanmamasını teminen, katılım sağlayacakların https://docs.google.com/forms/d/1Bt5ABljXeN4rcWbkVyDFR7r5GtEuU0lMwvfbYfm9UBc linkindeki formu en geç 22 Mayıs 2017 tarihi mesai bitimine  kadar doldurmaları gerekmektedir. (Not:*Katılımcı Formu her katılımcı için ayrı düzenlenmelidir). Saygılarımızla.  

Sende Yorumla... (Yorumlarda fotoğrafının görünmesini istiyorsan ÜYE OL)
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 yeni arabalı gemi için daha ihaleye çıkacak
2 yeni arabalı gemi için daha ihaleye çıkacak
Deniz Eraydın'a terleten sorular
Deniz Eraydın'a terleten sorular