“Denizcilik Sektöründe Sağlanan Vergi Avantajları” konulu...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

“Denizcilik Sektöründe Sağlanan Vergi Avantajları” konulu seminer

24 Mayıs 2017 Çarşamba günü saat 14.00’da İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Salonunda “Denizcilik Sektöründe Sağlanan Vergi Avantajları” konulu seminer, ücretsiz ve katılımcı sınırlaması olmaksızın düzenlenecek, katılımcılara seminer Katılımcı Belgesi verilecektir.

12 Mayıs 2017 - 04:59

Konu hakkında İMEAK DTO'dan yapılan  duyuru aşağıdadır:
Sayın Üyemiz, 

             24 Mayıs 2017 Çarşamba günü saat 14.00’da İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Salonunda (Meclis-i Mebusan Cad. No: 22 34427 Fındıklı-Beyoğlu-İstanbul) T.C. Gelir İdaresi Başkanlığı temsilcileri; KDV-ÖTV ve Anlaşmalar Uygulama Müdürlüğü’nde Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Sn. İlçin KILIÇ ile Gelir ve Kurumlar Vergileri Müdürlüğü’nde Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Sn. Murat SEVER tarafından “Denizcilik Sektöründe Sağlanan Vergi Avantajları” konulu seminer, ücretsiz ve katılımcı sınırlaması olmaksızın düzenlenecek, katılımcılara seminer Katılımcı Belgesi verilecektir. 
         
            Düzenlenecek olan Katılımcı Belgelerinde sorun yaşanmamasını teminen, katılım sağlayacakların https://docs.google.com/forms/d/1Bt5ABljXeN4rcWbkVyDFR7r5GtEuU0lMwvfbYfm9UBc linkindeki formu en geç 22 Mayıs 2017 tarihi mesai bitimine  kadar doldurmaları gerekmektedir. (Not:*Katılımcı Formu her katılımcı için ayrı düzenlenmelidir). Saygılarımızla.  

Bu haber 692 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rus radarları, 'görünmez' Fransız gemisini takip ediyor
Rus radarları, 'görünmez' Fransız gemisini takip ediyor
Rus gemisindeki 6 mürettebat böyle kurtarıldı
Rus gemisindeki 6 mürettebat böyle kurtarıldı