Advert
Advert
Advert
Advert
Advert
Advert

"Liman Çalışmalarımız Devam Ediyor"

Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, Bandırma’ya gelip bir basın toplantısı düzenleyerek Bandırma’nın kendileri için çok değerli olduğunu ifade etti ve ‘’ limanla ilgili yaptığımız çalışmalar devam ediyor. Hollandalılardan Rotterdam’la ilgili rapor aldık. Bandırma ile ilgili kendilerine araştırmalar yaptırdık. Yaptıkları bütün araştırma raporlarını bize verdiler, raporlar elimizde. Bandırma bizim için önemli” dedi.

Bu içerik 492 kez okundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, Bandırma’ya gelip bir basın toplantısı düzenleyerek Bandırma’nın kendileri için çok değerli olduğunu ifade etti ve “Bandırma’yı bir kent yapmak için bizde projelerimizle, çalışmalarımızla Bandırma’ya gereken önemi veriyoruz” dedi.

Bir Kent Yapmak İçin Bizde Projelerimizle, Çalışmalarımızla Bandırma’ya Gereken Önemi Veriyoruz

Uğur yaptığı konuşmada” Bandırma Balıkesir’in ekonomisiyle, limanıyla, üretimiyle, ihracatıyla, ithalatıyla en büyük ilçesi, Büyükşehir olarak bizim de en çok değer verdiğimiz, ilçemiz. Bandırma gelecekte, Türkiye’nin değil Avrupa’nın en önemli limanı ve sanayicinin ilgi alanı olacaktır. Bir kent yapmak için Bandırma’ya bizde projelerimizle, çalışmalarımızla gereken önemi veriyoruz “dedi.

Hollandalılar Bütün Araştırma Raporlarını Bize Verdiler

Edip Uğur konuşmasının devamında; “En son 15 Mart tarihinde açmış olduğumuz uluslararası yarışmada, Bandırma’nın Dünya’ya reklamını yaptık. Uluslararası bir yarışma düzenledik. Bu yarışma da tematik tasarım parkıyla ilgili yarışmamız neticelendi, sonucunda 2 İspanyol, 1 Türk mimarın birlikte çalıştığı proje 1.nci geldi. 2.nciliği İtalyan ve Amerikalı mimarların oluşturduğu proje aldı. Fransa’nın Cannes şehrinde Dünya’nın en büyük gayrimenkul fuarında çok büyük bir katılımla dünyadaki büyük mimarların, mühendislerin, peyzajcıların katıldığı bir programla ödüllerimizi takdim ettik. Şu an proje hazırlanıyor. Aynı şekilde limanla ilgili yaptığımız çalışmalar devam ediyor. Hollandalılardan Rotterdam’la ilgili rapor aldık. Bandırma ile ilgili kendilerine araştırmalar yaptırdık. Yaptıkları bütün araştırma raporlarını bize verdiler, raporlar elimizde. Bandırma bizim için önemli” dedi.

Sende Yorumla... (Yorumlarda fotoğrafının görünmesini istiyorsan ÜYE OL)
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
M/V Leonardo ikiye bölündü...11 kişilik müretebatı Kıyı Emniyeti kurtardı
M/V Leonardo ikiye bölündü...11 kişilik müretebatı Kıyı Emniyeti kurtardı
DTO'da Tamer Kıran'a büyük destek...
DTO'da Tamer Kıran'a büyük destek...