"Liman Çalışmalarımız Devam Ediyor"
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

"Liman Çalışmalarımız Devam Ediyor"

Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, Bandırma’ya gelip bir basın toplantısı düzenleyerek Bandırma’nın kendileri için çok değerli olduğunu ifade etti ve ‘’ limanla ilgili yaptığımız çalışmalar devam ediyor. Hollandalılardan Rotterdam’la ilgili rapor aldık. Bandırma ile ilgili kendilerine araştırmalar yaptırdık. Yaptıkları bütün araştırma raporlarını bize verdiler, raporlar elimizde. Bandırma bizim için önemli” dedi.

06 Nisan 2017 - 05:48

Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, Bandırma’ya gelip bir basın toplantısı düzenleyerek Bandırma’nın kendileri için çok değerli olduğunu ifade etti ve “Bandırma’yı bir kent yapmak için bizde projelerimizle, çalışmalarımızla Bandırma’ya gereken önemi veriyoruz” dedi.

Bir Kent Yapmak İçin Bizde Projelerimizle, Çalışmalarımızla Bandırma’ya Gereken Önemi Veriyoruz

Uğur yaptığı konuşmada” Bandırma Balıkesir’in ekonomisiyle, limanıyla, üretimiyle, ihracatıyla, ithalatıyla en büyük ilçesi, Büyükşehir olarak bizim de en çok değer verdiğimiz, ilçemiz. Bandırma gelecekte, Türkiye’nin değil Avrupa’nın en önemli limanı ve sanayicinin ilgi alanı olacaktır. Bir kent yapmak için Bandırma’ya bizde projelerimizle, çalışmalarımızla gereken önemi veriyoruz “dedi.

Hollandalılar Bütün Araştırma Raporlarını Bize Verdiler

Edip Uğur konuşmasının devamında; “En son 15 Mart tarihinde açmış olduğumuz uluslararası yarışmada, Bandırma’nın Dünya’ya reklamını yaptık. Uluslararası bir yarışma düzenledik. Bu yarışma da tematik tasarım parkıyla ilgili yarışmamız neticelendi, sonucunda 2 İspanyol, 1 Türk mimarın birlikte çalıştığı proje 1.nci geldi. 2.nciliği İtalyan ve Amerikalı mimarların oluşturduğu proje aldı. Fransa’nın Cannes şehrinde Dünya’nın en büyük gayrimenkul fuarında çok büyük bir katılımla dünyadaki büyük mimarların, mühendislerin, peyzajcıların katıldığı bir programla ödüllerimizi takdim ettik. Şu an proje hazırlanıyor. Aynı şekilde limanla ilgili yaptığımız çalışmalar devam ediyor. Hollandalılardan Rotterdam’la ilgili rapor aldık. Bandırma ile ilgili kendilerine araştırmalar yaptırdık. Yaptıkları bütün araştırma raporlarını bize verdiler, raporlar elimizde. Bandırma bizim için önemli” dedi.

Bu haber 587 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rus radarları, 'görünmez' Fransız gemisini takip ediyor
Rus radarları, 'görünmez' Fransız gemisini takip ediyor
Fitch'in yeni raporuyla İzmir zirvedeki yerini korudu
Fitch'in yeni raporuyla İzmir zirvedeki yerini korudu