Advert
Advert
Advert
Advert
Advert
Advert

Singapur bandıralı VLCC internet üzerinden açık arttırma ile $ 12 milyon'a satıldı

Raporlara göre 1993 yılında inşa edilen Singapur bandıralı VLCC "Varada Blessing" Çin'in en büyük online alışveriş platformu Taobao'da RMB 81milyon ($ 11.8 milyon) fiyatına satıldı.

Singapur bandıralı VLCC internet üzerinden açık arttırma ile  $ 12 milyon'a  satıldı
Bu içerik 3099 kez okundu.

Singapur bandıralı VLCC tanker Çin'de Taobao üzerinden $ 12milyon'a  satıldı

Raporlara göre 1993 yılında inşa edilen Singapur bandıralı VLCC gemi "Varada Blessing" Çin'in en büyük online alışveriş platformu Taobao'da RMB 81milyon ($ 11.8 milyon) fiyatına satıldı. 

Taobao üzerinde çevrimiçi 33.000 izleyicinin görüntülediği, 6 kişiden 19 teklif alan 300,000 dwt'lik tanker Malta merkezli Natalia Shipping Co.'ya satıldı. 

Daha önce Singapur merkezli Varada One'a ait gemi, bir anlaşmazlık sonrasında Çin'de "Pearl River" nehri ağzında kıyıya yanaşmıştı

Guangdong eyaletinin Guangzhou Denizcilik Mahkemesi geminin Taobao üzerinden açık artırmaya çıkarılmasına karar verdi. 

Çinli mahkemeler giderek artan bir şekilde online açık artırmalar yapıyorlar.  Sadece Guangdong eyaletinde,  120'den fazla  mahkeme Taobao'nun adli satış platformuna üye.  

Bu hafta, Çin'de iflas eden  Wenzhou Shipping 3 kuru yük gemisi dahil 5 gemisini Taobao'da toplamda RMB156.93 milyona sattı. 

Ocak ayında, iflas eden Nantong Mingde Heavy Industry, Taobao üzerinden yürütülen RMB 576 milyon'luk bir anlaşma ile  Xiamen Xiangyu Group Corporation tarafından satın alındı.

Sıkıntıda olan bir diğer  Çin tersanesi Sainty Marine de bazı varlıklarını açık arttırmaya koydu fakat alıcı bulamadı.(Fulya T. İ. - Kaptan Haber Ajansı)

Sende Yorumla... (Yorumlarda fotoğrafının görünmesini istiyorsan ÜYE OL)
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gemi yasağının arkasında AB'nin olduğu iddiası
Gemi yasağının arkasında AB'nin olduğu iddiası
Gemi ve yat sektörünün ihracatı  2 katına çıktı
Gemi ve yat sektörünün ihracatı 2 katına çıktı