Advert
Advert
Advert
Advert
Advert
Advert

Liman için yeni düzenleme

Kamyonlar ile Tır'ların kente ve İzmir Limanı'na giriş çıkış saatlerini belirleyen Ulaşım Koordinasyon Merkezi, kararı yeniden düzenledi.

Liman için yeni düzenleme
Bu içerik 506 kez okundu.

Kamyonlar ile Tır'ların kente ve İzmir Limanı'na giriş çıkış saatlerini belirleyen Ulaşım Koordinasyon Merkezi, kararı yeniden düzenledi. İzmir Emniyet Müdürlüğü'nün talebiyle alınan 'sabah 3 saat, akşam 4 saatlik' kısıtlama, yine Emniyet'ten gelen talep doğrultusunda 'sabah 07.30-09.30, akşam 17.30-19.30' saatlerini kapsayacak şekilde değiştirildi. 
Çevre il ve ilçelerden İzmir'e gelen kamyon ve Tır'ların kent merkezine giriş-çıkış saatlerinin düzenlenmesi yönünde, İzmir İl Emniyet Müdürlüğü'nün yazılı talebi üzerine İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) tarafından alınan karar, yine Emniyet'ten gelen ikinci bir taleple revize edildi. 24 Şubat Cuma günü olağanüstü toplanan UKOME Genel Kurulu, Emniyet Müdürlüğü'nün önerisi doğrultusunda değişiklik yaparak, kamyon ve çekici cinsi araçların kente ve İzmir Limanı'na giriş-çıkışının kısıtlandığı saatleri sabah 07.30-09.30, akşam 17.30-19.30 olarak yeniden düzenledi. 
Geçen hafta uygulanmaya başlanan bir önceki kararda bu araçlar için belirlenen kısıtlama sabah 07.00-10.00 ve akşam 16.00-20.00 saatlerini kapsıyordu.

Sende Yorumla... (Yorumlarda fotoğrafının görünmesini istiyorsan ÜYE OL)
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hyundai Vinashin 160 Milyon Dolarlık Tanker Anlaşması İmzaladı
Hyundai Vinashin 160 Milyon Dolarlık Tanker Anlaşması İmzaladı
Türk gemisi Seccadi Liverpool’da tutuklu
Türk gemisi Seccadi Liverpool’da tutuklu