Advert
Advert
Advert
Advert
Advert
Advert

Bu tankere dikkat.. Kaçak petrol taşıyor...

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Deniz Ticareti Genel Müdürlüğü bir sirküler yayınlayarak Palau bayraklı BUKHARA isimli tankerin Libya'ya ait petrol ürünlerini yasadışı yollardan yüklemeye çalıştıpı konusunda uyarıda bulundu.

Bu tankere dikkat.. Kaçak petrol taşıyor...
Bu içerik 831 kez okundu.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Deniz Ticareti Genel Müdürlüğü bir sirküler yayınlayarak Palau bayraklı BUKHARA isimli tankerin Libya'ya ait petrol ürünlerini yasadışı yollardan yüklemeye çalıştıpı konusunda uyarıda bulundu.

Sirkülerde şu ifadeler yer aldı:

"Dışişleri Bakanlığının 03.02.2017 tarih ve 11940079 sayılı yazılarında, üzerinde silahlı kişilerin de bulunduğu Palau bayraklı BUKHARA isimli tankerin Libya'ya ait petrol ürünlerini yasadışı yollardan yüklemeye çalışıldığı, söz konusu ürünlerin Malta veya ülkemize satılmaya çalışılmasının muhtemel olduğu, Libya'nın petrol ve petrol ürünlerinin satışından sorumlu tek kurumun Libya Ulusal Petrol Şirketi (NOC) olduğunun da kaydedilerek Libya'nın egemenlik haklarına zarar verecek bahse konu işlemin önlenmesi için mümkün olabilecek tedbirlerin alınmasının talep edildiği hususlarının yer aldığı,

Bu kapsamda; Delta Ship Ltd. (Birleşik Arap Emirlikleri) işletmeciliğinde bulunan Palau bayraklı BUKHARA isimli tankerin (IMO No. 9015345) liman başkanlıklarına uğraması ve bahse konu yükün deniz ticareti vasıtasıyla el değiştirmesi ihtimaline karşı gerekli tedbirlerin alınması hususu"

Bukhara
Sende Yorumla... (Yorumlarda fotoğrafının görünmesini istiyorsan ÜYE OL)
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
M/V Leonardo ikiye bölündü...11 kişilik müretebatı Kıyı Emniyeti kurtardı
M/V Leonardo ikiye bölündü...11 kişilik müretebatı Kıyı Emniyeti kurtardı
DTO'da Tamer Kıran'a büyük destek...
DTO'da Tamer Kıran'a büyük destek...