Advert
Advert
Advert
Advert
Advert
Advert

Asya'dan gelen kruvaziyer turistler için Akdeniz'e hava bağlantısı kuruluyor

Dubai merkezli Emirates'in Asya'dan Akdeniz'e gelen kruvaziyer yolculara hava yolu bağlantısı kurmak için, Medcruise (Akdeniz Kruvaziyer Limanları Kuruluşu) ile müzakereleri ileri aşamada devam ediyor.

Asya'dan gelen kruvaziyer turistler için Akdeniz'e hava bağlantısı kuruluyor
Bu içerik 541 kez okundu.

Asya'dan gelen kruvaziyer turistler için Akdeniz'e hava bağlantısı

Dubai merkezli Emirates'in  Asya'dan Akdeniz'e gelen kruvaziyer yolculara hava yolu bağlantısı kurmak için,  Medcruise (Akdeniz Kruvaziyer  Limanları Kuruluşu)  ile müzakereleri ileri aşamada devam ediyor.  

Bu girişim Emirates, 12 Mart'tan sonra Dubai'den New York Newark  Havalimanı'na Atina bağlantılı yeni bir günlük servise başladığını açıklandıktan bir kaç gün sonra ortaya çıktı. Görüşmeler Asya'da Akdeniz kruvaziyer rotalarının tanıtılmasını da içeriyor ve Akdeniz'in belli başlı kruvaziyer operatörleri de konuya dahil olacak. 

Pire Liman İdaresi (OLP)  yeni sahibi Cosco ile bölgenin Çin pazarına açılması için yardımcı olmayı düşünerek görüşmelere katılıyor. 

Medcruise Başkanı Kristijan Paviç, yeni kruvaziyer yolcu düzenlemelerinin yapılması gerektiği ve pazarlama çalışmaları biraz vakit alacağı için bu çabalarının 2018 yılında meyve vermeye başlayacağını umduklarını söyledi.

Bu konu Yunan liman  ve  turizm idarelerinin katılımıyla Mart ayı ortalarında Miami Florida'daki yıllık uluslararası kruvaziyer fuarında konuşulacak. (Fulya T.İ.-Kaptan Haber Ajansı)

Sende Yorumla... (Yorumlarda fotoğrafının görünmesini istiyorsan ÜYE OL)
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gemi yasağının arkasında AB'nin olduğu iddiası
Gemi yasağının arkasında AB'nin olduğu iddiası
Gemi ve yat sektörünün ihracatı  2 katına çıktı
Gemi ve yat sektörünün ihracatı 2 katına çıktı