Advert
Advert
Advert
Advert
Advert
Advert

KEGM Bereket Gemisinden Kaynaklı Kirliliğe Müdahale Ediyor

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü, Zeytinburnunda batan gemi ile ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, "Tanzania bayraklı 8721284 Imo nolu BEREKET isimli geminin batması ile deniz yüzeyinde oluşan kirliliğe Şark römorkörü ile Kıyı Emniyeti 4 ve Kıyı Emniyeti 6 hızlı tahlisiye botları ile müdahaleye başlanılmıştır" denildi.

KEGM Bereket Gemisinden Kaynaklı Kirliliğe Müdahale Ediyor
Bu içerik 1567 kez okundu.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü, Zeytinburnunda batan gemi ile ilgili açıklama yaptı. Açıklamada,  "Tanzania bayraklı 8721284 Imo nolu BEREKET isimli geminin batması ile deniz  yüzeyinde oluşan kirliliğe    Şark römorkörü ile Kıyı Emniyeti 4 ve Kıyı Emniyeti 6 hızlı tahlisiye botları ile  müdahaleye başlanılmıştır"  denildi. 

Açıklama şöyle: 

"27.01.2017 Tarih saat 16:50 civarında İstanbul Ahırkapı demir bölgesinde demirli olan Tanzania bayraklı 8721284 Imo nolu BEREKET isimli gemisinin meyillendiği ihbarı üzerine seyir, can, mal ve çevre emniyetini teminen derhal olay bölgesine Kıyı Emniyeti 4 hızlı tahlisiye botu ve Şark römorkörü sevk edilmiştir. Kazazede gemi üzerinde herhangi bir personele rastlanılmamış olup, kazazede geminin hızlı bir şekilde su aldığı tespit edilmiştir. Kısa bir süre içinde yaşam mahalli ve ambarlara su girişi olmuş ve gemi yarı batık haline gelmiştir.   Durum derhal, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığımız ilgililerine bildirilmiş ve alınan talimat üzerine deniz  yüzeyinde oluşan kirliliğe    Şark römorkörü ile Kıyı Emniyeti 4 ve Kıyı Emniyeti 6 hızlı tahlisiye botları ile  müdahaleye başlanılmıştır."

Sende Yorumla... (Yorumlarda fotoğrafının görünmesini istiyorsan ÜYE OL)
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 yeni arabalı gemi için daha ihaleye çıkacak
2 yeni arabalı gemi için daha ihaleye çıkacak
Deniz Eraydın'a terleten sorular
Deniz Eraydın'a terleten sorular