Advert
Advert
Advert
Advert
Advert
Advert

İzmit Poliport Limanında durum normale dönüyor

Önceki gün Poliport limanında ve İzmit Körfezinde meydana gelen kirlilikle ilgili olarak Med Marine tarafından hem bariyerlerle önlem alınmış hem de firmaya ait deniz araçları ile kirlilik denizden toplanmıştı.Bölgeden son gelen haberlere göre Poliport Limanında yakıt barclarına yönelik hizmete başlandı.

İzmit Poliport Limanında durum normale dönüyor
Bu içerik 753 kez okundu.

Önceki gün Poliport limanında ve İzmit Körfezinde meydana gelen kirlilikle ilgili olarak Med Marine tarafından hem bariyerlerle önlem alınmış hem de firmaya ait deniz araçları ile kirlilik denizden toplanmıştı.Bölgeden son gelen haberlere göre Poliport Limanında yakıt barclarına yönelik hizmete başlandı.

Deniz ve İç Sular Düzenleme Genel Müdürü Hızırreis Deniz'in yakın takibindeki olayı Bölgede incelemelerde bulunan Deniz ve İç Sular Düzenleme Genel Müdür Yardımcısı Okay Kılıç da bizzat olay mahallinde takip etmişti. Kocaeli Valiliğinde oluşturulan kriz merkezinden de olay takip edilmiş ve çalışmalar gece boyunca sürmüştü.

Kara kaynaklı kirlilik olmasına rağmen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve ilgili kuruluşların anında müdahale ile kirliliği kontrol altına aldığı ve İzmit Körfezinde durumun normale dönmekte olduğu bildiriliyor.

Sende Yorumla... (Yorumlarda fotoğrafının görünmesini istiyorsan ÜYE OL)
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD Enerji İdaresi, Türk Boğazları raporu yayınladı
ABD Enerji İdaresi, Türk Boğazları raporu yayınladı
HMM Kuzey Kutbu'ndan Hat Açacak
HMM Kuzey Kutbu'ndan Hat Açacak