Ayvalık’ta mavi derinliklerin farklı renkleri büyülüyor
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Ayvalık'ta mavi derinliklerin farklı renkleri büyülüyor

24 adası ve 60 dalış noktasıyla her düzeyde dalıcıya farklı güzellikler yaşatan Balıkesir'in Ayvalık ilçesi renkli su altı hayatı ile sualtı fotoğrafçılarının ilgisini...

01 Kasım 2017 - 21:49 - Güncelleme: 01 Kasım 2017 - 21:49

24 adası ve 60 dalış noktasıyla her düzeyde dalıcıya farklı güzellikler yaşatan Balıkesir'in Ayvalık ilçesi renkli su altı hayatı ile sualtı fotoğrafçılarının ilgisini çekiyor.
Derin mavinin güzeliklerini fotoğraf karelerine sığdırmak isteyen dalgıçların önemli uğrak yerlerinden olan Ayvalık adaları renkli ve farklı deniz canlıları ile güzel kareler veriyor. Sualtı Fotoğrafçısı Ege Ertekin'de çektiği birbirinden güzel fotoğraflar ile Ayvalık'ın bu gizli güzelliklerini gözler önüne seriyor. Ayvalık'ın özellikle Melina ve İlyosta adası çevresinde çekimler yaptığını ifade eden Ertekin, bu dünyayı keşfetmek isteyenlerin Ayvalık'a mutlaka uğramaları gerektiğini ifade ediyor.
Pro Diver Ayvalık Dalış Okulu hocalarından Kubilay Kılıç ise Ayvalık'ın renkli bitki ve hayvan popilasyonu ile özellikle sualtı fotoğrafçılarının büyük ilgisini çektiğini, berrak suları ve renkli su altı dünyası ile Türkiye'nin dışında yabancı ülkelerden de fotoğrafçıların bölgeye geldiğini söyledi.

Bu haber 866 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ereğli Tersaneler Bölgesinde karaya vurdu
M/V Berra G. Karadeniz'de ikiye bölündü
Sahil güvenlik uçağının tespit ettiği çoğunluğu çocuk 56 göçmen kurtarıldı
Sahil güvenlik uçağının tespit ettiği çoğunluğu çocuk 56...