8. Uluslararası İstanbul Bunker Konferansı Sona Erdi
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

8. Uluslararası İstanbul Bunker Konferansı Sona Erdi

Dünya limanlarında yürürlüğe giren ve girecek olan yeni kanunlar, kurullar ve uygulamalar mercek altına alındığı 8. Uluslararası İstanbul Bunker Konferansı, Gemi Yakıt İkmalcileri Derneği’nin organizasyonuyla10-12 mayıs 2017 tarihlerinde The Ritz Carlton’da gerçekleşti.

13 Mayıs 2017 - 07:12

İstanbul 8. Uluslararası Bunker Konferansı Sona Erdi

Dünya limanlarında yürürlüğe giren ve girecek olan yeni kanunlar, kurullar ve uygulamalar mercek altına alındığı 8. Uluslararası İstanbul Bunker Konferansı, Gemi Yakıt İkmalcileri Derneği’nin organizasyonuyla10-12 mayıs 2017 tarihlerinde The Ritz Carlton’da gerçekleşti.

Gemi yakıt İkmalcileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Deniz Eraydın’nın açılış konuşmasını yaptığı konferansa, UDH Bakanlığı Deniz Ticareti Genel Müdürü Cemalettin Şevli, İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı Metin Kalkavan, İstanbul Liman Başkanı Muhammet Erdoğan, Türkiye Denizcilik Federasyonu Başkanı Erkan Dereli, Türk Loydu Vakfı Başkanı Cem Melikoğlu, Deniz Temiz Derneği TURMEPA başkanı Şadan Kaptanoğlu, Gemi Yakıt İkmalcileri Temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Gemi Yakıt İkmal sektörü ile ilgili 20’nin üzerinde ülkeden 200 civarında delegenin katıldığı konferans, 10 Mayıs akşamı The Ritz Carlton İstanbul Otel’de düzenlenen kokteyl ile başladı.

11 ve 12 Mayıs sabahı da aralarında Robin Meech, Nigel Draffin, Jason Silber ve Unni Einemo gibi değerli konuşmacıların yer aldığı konferans oturumlarla devam etti.

Konuklara 2. gün düzenlenen boğaz turu ve Ayasofya Müze gezisinden sonra Tarihi Binbirdirek Sarnıcında CYE Petrol sponsorluğunda yemek ikram edildi.

12 Mayısta gün yapılan sunumların ardından konferans sona erdi.

 

Bu haber 2651 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi tarafından Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'nın bu yıl 30'uncusu gerçekleşti
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi tarafından Boğaziçi...
Dünyada yarının araçlarını tasarlayan mühendisler İstanbul'a geliyor
Dünyada yarının araçlarını tasarlayan mühendisler İstanbul'a...